Oriflame

Hledáte nějaký příhodný přivýdělek? Zdá se vám, že kdykoliv si potřebujete koupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na méněcenný produkt? Udělejte těmto zážitkům rychlý konec, řešení bude tak snadné! Stačí se zaregistrovat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
 Jméno Oriflame je u nás v podvědomí mnoho roků, a ustavičně si najde další a další klienty. Politika společnosti je velice moderní, poněvadž dává vydělat peníze i koncovým poradcům. V praxi to funguje tak, že se snadno zaregistrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste již svými šéfy. Oriflame nikoho neřídí, můžete mít zisky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, pokud ale nic neprodáte, nic se neděje, firma vás do ničeho tlačit nebude.
Kromě toho, že můžete mít přístup k naprostým novinkám, na vás čeká ještě celá řada bonusů. Velké výhodou je zřejmě fakt, že budete mít slevu 30% na všechny produkty. Tato sleva je váš zisk při prodeji, která jiná firma vám má v nabídce tak vysoké provize? Zřejmě byste hledali marně, příčinou je i to, že obchod si zajišťujete sami. Není třeba se avšak ničeho obávat, je totiž na vás jak mnoho toho prodáte, když nic tak se nic neděje, pouze nic nevyděláte. Oriflame kosmetiku je možné dodávat na všech místech, ať už jde o vaše kamarády, rodinu, čtenářky kroužek nebo i ordinaci vašeho lékaře, všechno řídíte vy.
Firemní politikou Oriflame Cosmetics je, aby veškeré přísady a složení výrobků na celém světě splňovaly nejaktuálnější verze Nařízení o kosmetických přípravcích Evropské unie 76/768/EEC a odpovídaly bezpečnostním požadavkům americké FDA (Food and Drug Administration – Úřad pro léčiva a potraviny). Více dovíte na www.ori-katalog.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.